Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Influeye - case study

01
adk-krok-1
Przedstawienie projektu

Influeye to internetowe reality show z systemem PPV, ujawniający prawdziwe życie influencerów. Mieszkańcy zostaną wybrani w głosowaniu i mają do dyspozycji luksusową wille w Warszawie. To widzowie decydują o tym, kto zostanie w domu na dłużej, pod czas gdy uczestnicy projektu ujawniają swoje prywatne życie i pokazują jak wygląda backstage świata influencera. Dochód z wykupowanych subskrypcji PPV będzie przeznaczony na wsparcie twórców, a co najważniejsze – na pomoc podopiecznym fundacji charytatywnych.

02
adk-krok-2
Jak podeszliśmy do tematu?

Prace nad projektem rozpoczęliśmy na początku lutego 2022 i po otrzymaniu od klienta obszernego briefu zaczęliśmy prace nad key visualem, na którym chcieliśmy oprzeć resztę aspektów wizualnych projektu. W zakresie prac było stworzenie rozpoznawalnego znaku graficznego, identyfikacji wizualnej oraz – przede wszystkim – funkcjonalnej strony internetowej z systemem głosowania oraz subskrypcji pay-per-view.

03
adk-krok-3
Co zrobiliśmy?

Przygotowaliśmy dla Influeye keyvisual oraz logo, zawieszając bardzo wysoko poprzeczkę całego projektu. Aby Influeye mogło funkcjonować w tak wspaniałej formie oraz w symfonii z keyvisual musieliśmy przygotować, w oparciu o nasze autorskie rozwiązania, system CMS wraz z kompletnym panelem sprzedaży dostępów do transmisji. Oprócz tego stworzyliśmy również system zgłoszeń uczestników oraz mieszkańców. Wyjątkowy design strony uzupełniony został również o widowiskowe efekty, przejścia czy też animacje dla jeszcze lepszego całokształtu.