Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
OPRACOWYWANIE TEKSTÓW ORAZ SLOGANÓW

Kreatywne i przyciągające treści, które wzmocnią Twój wizerunek

Tworzymy unikatowe treści dla stron WWW

W dzisiejszych czasach jesteśmy zalewani masą bezwartościowych informacji oraz tak zwanym wodolejstwem. Potrafimy zoptymalizować treści i dostosować je do potrzeb klienta w taki sposób by były one przystępne dla potencjalnego odbiorcy, a tym samym nie były nużące. Stawiamy zatem na ciekawą formę zamieszczanych tekstów.

Nawet bardzo ładna i nowoczesna strona odstraszy, jeśli będzie pusta lub nudna. Użytkownik sieci musi mieć zapewniona odpowiednią ilość informacji, które przyswoi podczas przeglądania witryny firmowej lub sklepu internetowego.

Dlaczego warto mieć dobry slogan reklamowy?

W budowaniu pozytywnego wizerunku firmy bardzo pomocne są slogany i hasła reklamowe. Ciekawie i dobrze skonstruowany slogan na długo zapada w pamięci niejednokrotnie przedostając się do mowy potocznej a tym samym stając się kultowym.

Jesteśmy pewni, że opracowane przez nas teksty oraz hasła reklamowe swoją ciekawą i niebanalną formą nadadzą waszej firmie niepowtarzalny charakter.

Treści do mediów społecznościowych

Budując relacje z klientami nie można zapomnieć o inwestycji w profesjonalne posty w social mediach. Prawie połowa ludzkości korzysta z mediów społecznościowych, a wśród nich także i Twoja grupa docelowa. Bez odpowiednio przemyślanej strategii, nawet płatna promocja nie przyniesie pożądanych efektów.

Dobra strategia social media to angażujące treści, odpowiednio dostosowane do każdego z kanałów społecznościowych. Pomożemy Ci zwiększyć zaangażowanie na Twoich profilach społecznościowych, a tym samym zwiększyć sprzedaż i zdobyć określoną liczbę leadów.

Czym są teksty SEO?

W dzisiejszych czasach nie musimy chyba nikogo przekonywać do rzetelnych treści SEO, które pozwolą skutecznie wypozycjonować wyniki wyszukiwania witryny w Google. Ambitnie napisany, przemyślany i zrealizowany tekst zwiększy organiczny ruch oraz konwersje na stronie internetowej.

Ta forma marketingu nie tylko pomoże Ci osiągnąć zamierzony plan, ale również będzie to długofalowa strategia pozycjonująca Twój e-biznes wysoko w wyszukiwarce. Nasze cele są maksymalnie doprecyzowane dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Ci rozwój biznesu, zwiększenie sprzedaży czy ilości zapytań.

Korekta i redakcja treści

Nie pozwól, żeby niedbale napisany tekst odstraszył Twojego potencjalnego klienta. To bardzo ważne, by wszystkie zamieszczane treści były precyzyjnie zredagowane, poprawione i rzetelnie napisane.

Przyślij nam swój tekst, a my go sprawdzimy, dokonamy odpowiedniej korekty, aż doszlifujemy i wydobędziemy z niego prawdziwy brylant!

What is PCC Advertising?

At their core, keywords are one of — if not the most — single important component of a successful SEO campaign. Keywords refer to the words typed into a search box – be it on Google, Bing, or Yahoo. However, there is much more to keywords than just that.

The keywords typed into a search box reveal certain details about customers and how they go about searching for things. Knowing this, it’s important to target keywords that mimic your customer’s minds and search tendencies.

BAZA WIEDZy

Często zadawane pytania dotyczące copywritingu:

Jakie teksty można zamówić u copywritera?

U copywritera można zamówić szeroką gamę różnych treści: teksty na strony firmowe, opisy produktów i kategorii do sklepów internetowych, teksty SEO do pozycjonowania w Google, posty do social media (np. wpisy na Facebook lub Instagram), a także tematyczne teksty na blogi oraz obszerne teksty specjalistyczne, wymagające szerokiego researchu. Nasz dział copywriterski jest gotowy na wyzwania – skontaktuj się z nami korzystając z bezpłatnej konsultacji.

Ile kosztuje copywriting?

Cena za copywriting uwarunkowana jest zazwyczaj ilością zzs (znaków ze spacjami), co oznacza, że im dłuższy tekst, tym więcej będzie kosztował. Jednak są odstępstwa od tej zasady, jakimi np.są slogany reklamowe – stworzenie takiego wydawałoby się ‘prostego’ lecz silnie reprezentującego hasła wymaga większego rozeznania oraz kreatywności piszącego (podobnie jak stworzenie logo) co powoduje, że jego cena będzie wyższa. Dowiedz się więcej na ten temat korzystając z bezpłatnej konsultacji.

Czym jest SEO copywriting i czym różni się od „zwykłego” copywritingu?

SEO Copywriting różni się od zwykłego copywritingu tym, że polega on na ścisłym dostosowywaniu treści pod kątem wyszukiwarek internetowych. Proces polega na wzbogacaniu tekstów o zrównoważoną ilość słów kluczowych które odpowiadają witrynie.

Jak długo trwa tworzenie treści?

Logicznym jest, że im dłuższy tekst tym więcej czasu zajmie nam jego napisanie, jednak nie jest to reguła. Tak samo jak w przypadku wymyślania haseł reklamowych – może to zająć od kilku minut do nawet kilku dni, w zależności od weny piszącego.

Czy teksty podlegają poprawkom i czy poprawki są płatne?

Tak, jak najbardziej treści przez nas pisane podlegają poprawkom. Jeśli dostrzeżesz literówkę, nierówność lub podwójną spację – dokonujemy korekty „na nasz koszt”. Jeżeli jednak chcesz np. dodać lub usunąć znaczną partię tekstu, jest to dużo większy nakład pracy, za który doliczana jest dodatkowa opłata.

Chcę zlecić tekst do napisania. Co muszę zrobić?

Przede wszystkim musisz dostarczyć nam informacje o swojej firmie lub o tym, o czym ma być tekst. Jeśli mamy napisać dla Ciebie tekst – musimy dobrze poznać temat. Wszystko też zależy od rodzaju tekstu, jaki mamy dla Ciebie napisać. Nasz dział copywriterski jest gotowy na wyzwania – skontaktuj się z nami korzystając z bezpłatnej konsultacji.

Napiszemy dla Ciebie skuteczne treści,
jak tylko Ty napiszesz do nas!