Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
REFERENCJE

Co klienci mówią o
naszej pracy?

Lipnowskie WOPR
Polecenie agencji dostaliśmy od jednego z naszych ratowników około 3 lata temu, początkowo współpraca ograniczała się do małych projektów, lecz gdy w 2022 roku zorganizowaliśmy Mistrzostwa Polski ratowników wodnych w Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, decyzja o obsłudze graficznej była jedna - ADK Marketing. Przy organizacji imprezy na skalę krajową co chwile pojawiały się jakieś nowe pomysły, a także kilka "pożarów", którym agencja sprostała na najwyższym poziomie. Impreza odniosła sukces, a dużą zasługą było nowoczesne spojrzenie na promocje i reklamę eventu. Również w 2022 podjęliśmy decyzje o stworzeniu nowej strony internetowej dla naszej jednostki - przyświecała nam wizja nowoczesnej i przejrzystej strony, przykuwającej uwagę osób zainteresowanych. Efekt końcowy zaskoczył nas swoją świeżością. Współpraca z agencją jest na najwyższym poziomie i mamy nadzieję, że rok 2023 da nam możliwość tworzenia kolejnych wspólnych projektów.
Lipnowskie WOPR
www.woprlipno.pl | www.wopr-kpp.pl
Anna Janiszewska
Współpraca z agencją to była czysta przyjemność. W związku z tym, że przyszłyśmy z zupełnie nową koncepcją działania to nieoceniona była szybka wizualizacja i przeniesienie naszych mglistych wyobrażeń na piękny projekt strony internetowej. Terminowa realizacja, oraz szczegółowe opisanie elementów realizacji pomogły nam zaplanować naszą prace, dokonałyśmy najlepszego wyboru partnera, z którym chcemy rozwijać swoją nową markę. Dziękujemy za profesjonalne wsparcie i polecamy współpracę.
Anna Janiszewska
www.skarbonkawiedzy.pl
BUDEX Lutomirski i wspólnicy Sp.jawna
Współpracę rozpoczęliśmy w sierpniu 2021, gdzie pierwszym zadaniem agencji było zaprojektowanie identyfikacji wizualnej oraz kreacja strony internetowej dla nowopowstałej marki. Pragnęliśmy stworzyć spójną wizualnie, rozpoznawalną tożsamość oraz nowoczesną i funkcjonalną witrynę internetową. Jesteśmy zadowoleni także z obsługi strony internetowej, którą zajęła się firma – aktualizacje dokonywane są na bieżąco i terminowo. W naszej współpracy cenimy sobie, oprócz dostarczenia kreatywnych rozwiązań, doświadczenie i indywidualne podejście do naszych potrzeb. Z przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez firmę ADK Marketing i z pewnością będziemy kontynuować współpracę przy kolejnych realizacjach.
BUDEX Lutomirski i wspólnicy Sp.jawna
www.apartamentyfrydek.pl
Ania Dąbrowska
✅️ Idealnie dobrana identyfikacja wizualna
✅️ Logo skrojone na miarę potrzeb projektu
✅️ Piękna i funkcjonalna strona internetowa.️
Jesteśmy zachwyceni współpracą - bardzo dziękujemy!! 🌷 Polecamy!!
Ania Dąbrowska
www.designforkids.pl
Lucyna Malinowska
Idealnie dobrana identyfikacja wizualna oraz piękna i funkcjonalna strona internetowa! Jestem zachwycona! Współpraca na najwyższym poziomie! Polecam!
Lucyna Malinowska
www.lucynamalinowska.pl
Bio3DModel
Agencja przygotowała nam projekty wielkoformatowych plakatów, dzięki którym nasze biuro nabrało bardzo profesjonalnego i spersonalizowanego charakteru. Współpraca przebiegała sprawnie - zespół doskonale zrozumiał nasze potrzeby i terminowo dostarczył wysokiej jakości, estetyczne i spójne ze sobą oraz estetyką firmy materiały.
Bio3DModel
www.bio3dmodel.it
Anna Falconnet
Współpraca przyjemna, bezproblemowa. Ciekawe nietuzinkowe pomysły, które podobają się klientom. Realizacja terminowa. Dobry kontakt. Bez zastrzeżeń. Będę dalej kontynuować współpracę.
Anna Falconnet
Kawka i potrawka
Joanna Strzelczyk-Gosińska
Z Anią z ADK Marketing współpracowałam już wielokrotnie i nigdy nie zawiodła 🙂 Kreatywna, pomysłowa, słowna, dotrzymuje zadeklarowanych terminów, pomocna w każdej kwestii związanej z projektem, którego się podejmuje. Wielokrotnie wychodziła samodzielnie z nowymi propozycjami, lepszymi rozwiązaniami. Patrzy na projekt praktycznie, ale też z mega wyczuciem smaku i estetyki. Polecam, polecam, polecam!!
Joanna Strzelczyk-Gosińska
www.krolewskastomatologia.pl
Adrian Drzycimski
2 lata dynamicznej i zdecydowanie owocnej współpracy przy projektowaniu www, identyfikacji i komunikacji wizualnej firm i organizacji NGO. Pełne zaangażowanie, kompetencje, wyjątkowy zmysł twórczy. Polecam.
Adrian Drzycimski
www.dronetech-poland.com

A może Ty też chcesz powiedzieć światu coś o naszej pracy?