Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Lipnowskie WOPR - case study

01
adk-krok-1
Przedstawienie projektu

Lipnowskie WOPR to specjalistyczne stowarzyszenie zajmujące się wykonywaniem zadań związanych z ratownictwem wodnym. Ich celem jest organizowanie wodnej służby ratowniczej, dbanie o bezpieczeństwo i przeciwdziałanie wypadkom nad wodą, a także prowadzenie szkoleń oraz doskonalenie umiejętności ratowniczych.

02
adk-krok-2
Jak podeszliśmy do tematu?

Naszym celem było stworzenie czytelnej i przejrzystej dla odbiorcy strony internetowej, która swoim wyglądem nie będzie odbiegać od obowiązujących trendów w projektowaniu. Wyróżniliśmy najważniejsze i najczęściej wyszukiwane elementy witryny dzieląc je na czytelne podstrony dopełnione atrakcyjnymi zdjęciami i elementami graficznymi.

03
adk-krok-3
Co zrobiliśmy?

Oprócz całkowitej zmiany wyglądu witryny zadbaliśmy o to, żeby nowa strona była także dostosowana do obowiązujących standardów technologicznych oraz urządzeń mobilnych. Poprawiliśmy także jej prędkość ładowania oraz wydajność, dzięki czemu odwiedzający mają teraz łatwiejszy i szybszy dostęp do pożądanych informacji.

OPINIA KLIENTA

Co klient powiedział o naszej pracy?

Lipnowskie WOPR
Polecenie agencji dostaliśmy od jednego z naszych ratowników około 3 lata temu, początkowo współpraca ograniczała się do małych projektów, lecz gdy w 2022 roku zorganizowaliśmy Mistrzostwa Polski ratowników wodnych w Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, decyzja o obsłudze graficznej była jedna - ADK Marketing. Przy organizacji imprezy na skalę krajową co chwile pojawiały się jakieś nowe pomysły, a także kilka "pożarów", którym agencja sprostała na najwyższym poziomie. Impreza odniosła sukces, a dużą zasługą było nowoczesne spojrzenie na promocje i reklamę eventu. Również w 2022 podjęliśmy decyzje o stworzeniu nowej strony internetowej dla naszej jednostki - przyświecała nam wizja nowoczesnej i przejrzystej strony, przykuwającej uwagę osób zainteresowanych. Efekt końcowy zaskoczył nas swoją świeżością. Współpraca z agencją jest na najwyższym poziomie i mamy nadzieję, że rok 2023 da nam możliwość tworzenia kolejnych wspólnych projektów.
Lipnowskie WOPR
www.woprlipno.pl | www.wopr-kpp.pl