Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Sushi Kashi - case study

01
adk-krok-1
Przedstawienie projektu

SushiKashi powstało z pasji, talentu i niesamowitego poczucia smaku dla ludzi szukających nowych doznań kulinarnych lubiących delektować się pysznymi daniami w swoim domu. W ich ofercie oprócz klasycznej opcji komponowania swojego boxu są także wyjątkowe torty sushi

02
adk-krok-2
Jak podeszliśmy do tematu?

Na początku byt chaos, który postanowiliśmy okiełznać. Zaczęliśmy od wymyślenia chwytliwej nazwy. Zależało nam na oryginalności i uniknięciu branżowej kliszy, w której zazwyczaj do słowa sushi dodaje się nazwę miasta w którym się firma znajduje. Po burzy mózgów postawiliśmy na nazwę Sushi Kashi co jest kreatywnym odniesieniem do imienia właścicielki.

03
adk-krok-3
Co zrobiliśmy?

Jednak sam talent i zamiłowanie właścicielki firmy do gotowania to jeszcze nie wszystko. Musieliśmy przedstawić Sushi Kashi tak, żeby wizualnie było jak jej sushi – piękne i pyszne. Logo przedstawia kawałek sushi, w którym wprawne oko znajdzie inicjały, a pod spodem widnieje tagline “Z milości do jedzenia” przetłumaczone na japoński. Oprócz projektu identyfikacji, stworzyliśmy też szereg ilustracji do materiałów promocyjnych marki, no i zrobiliśmy sesję foto. Było pyszne.