Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Skarbonka Wiedzy - case study

01
adk-krok-1
Przedstawienie projektu

Skarbonka Wiedzy to projekt fantastycznych kobiet, które edukują najmłodszych w zakresie finansów i kształtują w dzieciakach postawy przedsiębiorczości. Ich misją jest edukacja finansowa dzieci, w związku z tym chciałyśmy przeprowadzić w naszym mieście warsztaty dla każdej ze szkół podstawowych. Począwszy od klas pierwszych, skończywszy na klasach ósmych. Tematyka takich warsztatów to elementy edukacji finansowej przekazane w sposób dostosowany do grupy odbiorców.

02
adk-krok-2
Jak podeszliśmy do tematu?

We współczesnych czasach wiedzę i umiejętności z zakresu finansów należy rozwijać już od najmłodszych lat i taka idea przyświeca temu projektowi. Chcieliśmy, by cała identyfikacja była przejrzysta dla rodziców, którzy są grupą docelową, ale także atrakcyjna wizualnie dla dzieci, które na organizowanych warsztatach będą z nią oko-w-oko - z tego powodu postawiliśmy na pastelowe odcienie pomarańczu i fioletu, które p=kolejno są symbolami młodości, nowoczesności, otwartości, ale i bogactwa.

03
adk-krok-3
Jak podeszliśmy do tematu?

Ogromną przyjemnością było dla nas stworzenie logo, pełnej identyfikacji wizualnej oraz strony internetowej dla tego przedsięwzięcia, które pozwala na lepszy start w dorosłość.

OPINIA KLIENta

Co klientka powiedziała
o naszej pracy?

Anna Janiszewska
Współpraca z agencją to była czysta przyjemność. W związku z tym, że przyszłyśmy z zupełnie nową koncepcją działania to nieoceniona była szybka wizualizacja i przeniesienie naszych mglistych wyobrażeń na piękny projekt strony internetowej. Terminowa realizacja, oraz szczegółowe opisanie elementów realizacji pomogły nam zaplanować naszą prace, dokonałyśmy najlepszego wyboru partnera, z którym chcemy rozwijać swoją nową markę. Dziękujemy za profesjonalne wsparcie i polecamy współpracę.
Anna Janiszewska
www.skarbonkawiedzy.pl