Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

VIRGO Krzemieniecki - case study

Zobacz stronę online
01
adk-krok-1
Przedstawienie projektu

VIRGO Krzemieniecki to ugruntowana na rynku lokalnym firma oferująca profesjonalne rozwiązania marketingowe poligraficzne i reklamowe. Śmiało można pokusić się o stwierdzenie, że jedyna taka firma działająca nieprzerwanie od lat na terenie miasta w którym ma swoją siedzibę - tym samym wzbudzająca ogromne zaufanie wśród klientów.

02
adk-krok-2
Jak podeszliśmy do tematu?

Gdy mamy do czynienia z firmą z wieloletnim doświadczeniem i o ugruntowanej pozycji na rynku, to każda próba zmiany wiąże się z pewnym ryzykiem... Gdy zostało powierzone nam zrealizowanie nowej strony internetowej dla VIRGO Krzemieniecki, skupiliśmy się głównie na wyeksponowaniu atutów oraz na nienachalnym designie, tak by nie zaburzyć ogólnego wizerunku firmy. Nowa strona to przede wszystkim przejrzysta prezentacja firmy spójna z tożsamością marki.

03
adk-krok-3
Co zrobiliśmy?

Bazując na dotychczasowym, dostarczonym przez Klienta keyvisual’u i logo stworzyliśmy przejrzystą i czytelną stronę internetową, będącą wizytówką oraz głównym nośnikiem oferty firmy. Postawiliśmy na kontrastujące kolory, tak aby były w pełni spójne z istniejącym od ponad 20 lat brandem. Wisienką na torcie są ofertowe ikony, będące zachętą do obejrzenia dotychczasowych realizacji firmy, a wszystko okraszone pięknymi zdjęciami daje obraz firmy, której warto zaufać.