Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Meridian Konsorcjum Doradcze - case study

Zobacz stronę online
01
adk-krok-1
Przedstawienie projektu

Meridian Konsorcjum Doradcze jest firmą świadczącą usługi analityczne, szkoleniowe, konsultingowe i zarządcze z 25 letnim doświadczeniem na polskim rynku, a także poza granicami kraju. Od kilkunastu lat opracowuje, wdraża i kieruje różnymi systemami, głównie związanymi z jakością oraz bezpieczeństwem żywności, jak również bezpieczeństwem informacji, w tym RODO.

02
adk-krok-2
Jak podeszliśmy do tematu?

Bazując na dotychczasowych aspektach wizualnych firmy, skorzystaliśmy z kolorystyki, która była kojarzona z firmą od wielu lat, a także dokonaliśmy wyeksponowania najważniejszych elementów oferty oraz szerokiej listy portfolio klientów konsorcjum doradczego.

03
adk-krok-3
Co zrobiliśmy?

Stworzyliśmy lifting logo, bazując na poprzednim sygnecie oraz nową stronę internetową z dbałością o szczegóły. Wykorzystaliśmy najnowsze dostępne technologie tak, aby strona spełniała panujące aktualnie standardy. Zadbaliśmy o wersję mobilną strony oraz zoptymalizowaliśmy ją pod kątem prędkości i SEO dla wyszukiwarek.