Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Apartamenty Premium Frydek - case study

01
adk-krok-1
Przedstawienie projektu

Spółka Budowlano-Usługowa BUDEX prężnie rozwijająca się i czołowa firma branży budowlanej, z ugruntowaną pozycją na rynku województw kujawsko pomorskiego i mazowieckiego istniejąca na rynku już od 1992 roku. Apartamenty Premium Frydek to nowoczesny budynek mieszkalny zlokalizowany w przepięknym otoczeniu jeziora Frydek. To wyjątkowy projekt, gdzie w ponad standardowy sposób będzie wykonana część wspólna budynku położonego w okolicy pełnej spokoju i natury.

02
adk-krok-2
Jak podeszliśmy do tematu?

Prace nad projektem rozpoczęliśmy pod koniec sierpnia 2021 i po otrzymaniu od klienta briefu dokonaliśmy obszernego rozeznania na rynku deweloperskim. Dla klienta ważne było, by podkreślić nowoczesność projektu jak i również to, że budynek docelowo ma się znaleźć w malowniczym otoczeniu jeziora. Wzięliśmy sobie to do serca już na etapie projektowania logo, w którym wiodącym kolorem jest kolor zielony – kolor spokoju, stabilizacji i natury. Klient posiadał już gotowe wizualizacje budynku, które dostarczył nam już na etapie briefingu. W tym przypadku niezwykle ważne było także podkreślenie wieloletniej działalności dewelopera na rynku, czego dokonaliśmy tworząc hasło reklamowe ‘Już ponad 30 lat budujemy dla kolejnych pokoleń!” oraz umieszczając na stronie oraz materiałach reklamowych logo firmy BUDEX, która jest ugruntowanym przedsiębiorstwem z rozpoznawalnym, a przy okazji mówiąc - odświeżonym przez nas logotypem.

03
adk-krok-3
Co zrobiliśmy?

Dla Apartamentów Premium Frydek stworzyliśmy logo oraz key visual, na którym oparliśmy między innymi projekt zewnętrznej witryny budynku biura sprzedaży, nośniki reklamowe takie jak bannery oraz ulotki, a także funkcjonalną, informacyjną stronę internetową z systemem informującym potencjalnego nabywcę o dostępności oraz podglądem rzutów architektonicznych wszystkich z różnorodnych rodzajów mieszkań znajdujących się w budynku i prostym formularzem do rezerwacji. Ponadto na życzenie klienta, który chciał rozszerzyć działania promocyjne o telewizję zrealizowaliśmy krótki materiał promocyjny wideo oparty na graficznych wizualizacjach budynku.

OPINIa KLIENTa

Co klient powiedział o naszej pracy?

BUDEX Lutomirski i wspólnicy Sp.jawna
Współpracę rozpoczęliśmy w sierpniu 2021, gdzie pierwszym zadaniem agencji było zaprojektowanie identyfikacji wizualnej oraz kreacja strony internetowej dla nowopowstałej marki. Pragnęliśmy stworzyć spójną wizualnie, rozpoznawalną tożsamość oraz nowoczesną i funkcjonalną witrynę internetową. Jesteśmy zadowoleni także z obsługi strony internetowej, którą zajęła się firma – aktualizacje dokonywane są na bieżąco i terminowo. W naszej współpracy cenimy sobie, oprócz dostarczenia kreatywnych rozwiązań, doświadczenie i indywidualne podejście do naszych potrzeb. Z przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez firmę ADK Marketing i z pewnością będziemy kontynuować współpracę przy kolejnych realizacjach.
BUDEX Lutomirski i wspólnicy Sp.jawna
www.apartamentyfrydek.pl