Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Królewska Stomatologia - case study

01
adk-krok-1
Przedstawienie projektu

Królewska Stomatologia to gabinet stomatologiczny, z którym współpracujemy od samego początku jego powstania, czyli od 2011 roku. To przychodnia, która powstała z pasji i chęci „odczarowania” złych skojarzeń z wizytą u dentysty. Stojąc na straży wysokiej jakości usług zapewniają, że każdy dentysta z to wybitny specjalista w swojej dziedzinie. Jako jedna z nielicznych przychodni, mogą poszczycić się usługą, jaką jest stomatologia w narkozie.

02
adk-krok-2
Jak podeszliśmy do tematu?

Jeśli dentysta do tej pory kojarzył Ci się mało przyjaźnie, czas zmienić nastawienie. Królewska Stomatologia to przychodnia rodzinna, co czyni ją miejscem przyjaznym przede wszystkim dla młodych pacjentów. Podczas obchodów 10-lecia działalności przygotowaliśmy przyjazne elementy graficzne dla dorosłych oraz ich podopiecznych.

03
adk-krok-3
Co zrobiliśmy?

Dla Królewskiej Stomatologii, okrągłe 10 lat temu zaprojektowaliśmy logo, którym posługuje się niezmiennie do dzisiaj, a teraz, z okazji jubileuszu przygotowaliśmy dla gabinetu brandhero i pakiet gadżetów zgodnych wizualnie z całością identyfikacji.

OPINIa KLIENa

Co klientka powiedziała
o naszej pracy?

Joanna Strzelczyk-Gosińska
Z Anią z ADK Marketing współpracowałam już wielokrotnie i nigdy nie zawiodła 🙂 Kreatywna, pomysłowa, słowna, dotrzymuje zadeklarowanych terminów, pomocna w każdej kwestii związanej z projektem, którego się podejmuje. Wielokrotnie wychodziła samodzielnie z nowymi propozycjami, lepszymi rozwiązaniami. Patrzy na projekt praktycznie, ale też z mega wyczuciem smaku i estetyki. Polecam, polecam, polecam!!
Joanna Strzelczyk-Gosińska
www.krolewskastomatologia.pl/