Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Design for Kids - case study

01
adk-krok-1
Przedstawienie projektu

Design For Kids to rodzinny biznes skupiający się na pracy w drewnie. Właściciele firmy z największą starannością dbają o każdy nawet najmniejszy szczegół, dlatego podeszliśmy do sprawy w ten sam zaangażowany sposób. Ich wieloletnie doświadczenie zaowocowało produktami o przepięknym designie i niebanalnej formie, co inspirowało nas na każdym poziomie realizacji projektu.

02
adk-krok-2
Jak podeszliśmy do tematu?

Naszym zamysłem było stworzenie strony typu sklep internetowy e-commerce aby zaprezentować rzeczy niepowtarzalne i przyjazne środowisku jakimi niewątpliwie są robione ręcznie produkty od Design For Kids. To wspaniałe uczucie być częścią spełniania czyichś marzeń a tak czuliśmy się podczas pracy nad tym projektem. Ważne było aby w sposób jasny i przystępny pokazać zamysł właścicieli firmy. Głównym celem było wyeksponowanie produktów w przyjaznym dla oka otoczeniu. Wybraliśmy kolorystykę stonowaną i bliską naturze tak jak naturalne są produkty twórców firmy.

03
adk-krok-3
Co zrobiliśmy?

Stworzenie identyfikacji wizualnej do projektu, było dla nas ogromną przyjemnością. Logo nawiązujące poniekąd do Małego Księcia- dziecko sięgające po gwiazdkę z nieba, miało obrazować w niebanalny sposób chęć sięgania po marzenia, co przełożyło się na realne zadowolenie klienta z wykonanej przez nas pracy. Jednakże nadrzędnym celem było stworzenie sklepu internetowego – miejsca, gdzie każdy może w prosty sposób dokonać zakupu produktów. Spójna identyfikacja wizualna, oryginalne teksty, strona główna z przejrzystym modułem wyboru produktów, a także czytelny koszyk i dopełniające całości podstrony informacyjne – to wszystko złożyło się na płynnie i bez zarzutów działający sklep internetowy Design for Kids.

OPINIA KLIENTA

Co klient powiedział o naszej pracy

Ania Dąbrowska
✅️ Idealnie dobrana identyfikacja wizualna
✅️ Logo skrojone na miarę potrzeb projektu
✅️ Piękna i funkcjonalna strona internetowa.️
Jesteśmy zachwyceni współpracą - bardzo dziękujemy!! 🌷 Polecamy!!
Ania Dąbrowska
www.designforkids.pl